Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi (KARMER) Etkinliği

  • ANA SAYFA
  • DUYURU, HABER, ETKİNLİK
  • DUYURU DETAY

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi (KARMER) Etkinliği

  •  4 Aralık 2019 Çarşamba
  •  956 Görüntüleme
  •  Yazdır

                       Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezince öğrencilerimize yönelik tanıtım ve eğitim programı düzenlenmiştir. Öğrencilerimizin yoğun katılımıyla aynı anda 3 salonda da eğitim verilmiştir. İlk salonda KARMER müdürü Doç.Dr.Doğan BOZDOĞAN Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi tanıtımını gerçekleştirdi. Ardından kariyer temsilcisi Esra FAKİRSEVER Özgeçmiş Hazırlama ve İş Görüşmeleri (Mülakatlar) eğitimini verdi. İkinci salonda ise kariyer temsilcisi Duygu DEMİREL Özgeçmiş Hazırlama ve İş Görüşmeleri (Mülakatlar) eğitimini verdi. Ardından yine KARMER müdürü Doç.Dr.Doğan BOZDOĞAN Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezini tanıttı. Üçüncü salonda ise KARMER müdür yardımcısı Öğr.Gör. Selda DEMİR Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezini tanıttı. Ardından kariyer temsilcisi Edanur BÜLBÜL Özgeçmiş Hazırlama ve İş Görüşmeleri (Mülakatlar) eğitimini verdi.

                      Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezince Programın organize edilmesinde emeği geçen başta Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Sayın Doç. Dr. Doğan BOZDOĞAN ve ekibine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Dr.Öğr.Üyesi Ümit YILDIRIM

Erbaa Meslek Yüksekokulu Müdürü
Erbaa Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü Gaziosmanpaşa Mh. Alişan Diktaş Cd. No:26 P.K: 60500 Erbaa/Tokat Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.