3. Geleneksel Tanışma Pikniği

  • ANA SAYFA
  • DUYURU, HABER, ETKİNLİK
  • DUYURU DETAY
Etkinlikler

3. Geleneksel Tanışma Pikniği

  •  16 Ekim 2019 Çarşamba
  •  1185 Görüntüleme
  •  Yazdır

İlçemize ülkemizin farklı illerinden yeni gelen öğrencilerin diğer öğrencilerle ve personelle tanışıp kaynaşmaları için Erbaa Meslek Yüksekokulu, Erbaa Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Erbaa Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencileri geleneksel 3. Geleneksel Tanışma Pikniği’nde Park Vadi’de bir araya geldiler. Erbaa Kaymakamı Sayın Bülent KARACAN’ın da teşrif ettiği programa yaklaşık 700 öğrencinin yanında akademik ve idari personel katıldı.

Yüksekokul Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi İrfan USTA, yeni öğrencilerin Erbaa’da yabancılık çekmemeleri, birbirleriyle tanışma, kaynaşma, birlik, beraberlik ve motivasyonları açısından okul dışında sosyal bir etkinlikte bir araya gelmelerinin çok önemli olduğunu, bu nedenle üç yıldır düzenli olarak dönem başında piknikte bir araya geldiklerini, hem öğrenciler hem de personel tarafından olumlu bulunan etkinliğe coşkulu katılım olduğunu belirttiler. Dr. Usta, programın düzenlenmesinde katkısı olan başta Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Fatih KARACA olmak üzere tüm akademik ve idari personelimize, öğrencilerin piknik alanına taşınmasına destek veren Erbaa Belediye Başkanı Sayın Ertuğrul KARAGÖL’e şükranlarını sunduklarını ifade ettiler.

Çeşitli oyun ve yarışmaların düzenlendiği pikniğe katılanların eğlenceli anlar geçirerek mutlu şekilde etkinlik alanından ayrıldıkları görüldü.
Erbaa Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü Gaziosmanpaşa Mh. Alişan Diktaş Cd. No:26 P.K: 60500 Erbaa/Tokat Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.