Müdürün Mesajı

  • MÜDÜRÜN MESAJI

          Orta Karadeniz bölgesinin en büyük ilçesi olan Erbaa, konumu itibariyle ulaşımı çok kolay, sanayisi gelişmiş, ekonomik ve sosyo-kültürel bakımdan geniş imkanlara sahip güvenli ve sakin bir öğrenci şehridir. 


      İlçemizin tam merkezinde bulunan kampüs alanında faaliyet gösteren Erbaa Meslek Yüksekokulu, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi bünyesinde 1995-1996 yılından beri sürekli büyüyerek ve gelişerek eğitim öğretime devam etmektedir.


         Kaliteli bir eğitim almış, iyi yetişmiş, özgüveni yüksek, mesleki becerileri üst düzeyde ve yabancı dil bilen bir genç için dünyanın her yeri bir iş alanıdır. Bu doğrultuda modern hizmet binamızla, genç, dinamik, motivasyonu yüksek, alanında uzman ve deneyimli akademik kadromuzla, kayıt yaptıran her bir öğrencimizin hayatında yepyeni bir sayfa açıyoruz.


       Uluslararası nitelikte teorik ve uygulamalı mesleki eğitim almak isteyen genç arkadaşlarım “Bizi araştırın, tanıyın ve tercihinizi öyle yapın. Geleceğiniz geleceğimizdir.”


       Başarılar dilerim.

 

       Öğr.Gör.D.Yakut COŞKUN

       Erbaa Meslek Yüksekokulu Müdürü

    

Erbaa Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü Gaziosmanpaşa Mh. Alişan Diktaş Cd. No:26 P.K: 60500 Erbaa/Tokat Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.